Naujienų archyvas

2015-08-31

Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba skelbia nuotraukų konkursą "Kretingoje yra ką veikti!". Originaliausios nuotraukos savininkas/ė laimės du bilietus į kino teatrą, o daugiausiai "like" surinkusių nuotraukų autoriai bus apdovanoti kitais Organizatorių įsteigtais prizais.

Nugalėtojai skelbiami rugsėjo 12 d. Jaunimo informacinės mugės metu.

Informacija apie konkursą

2015-08-01

Pagaliau tai įvyko. Rampos pastatytos, sutvarkytos ir perduotos naudotis riedlentininkams ir BMX dviratininkams. Kretingos jaunimas turės kur judėti ir tobulinti savo įgūdžius, leisti laisvalaikį ir savo pavyzdžiu užkrėsti jaunesnius. Rampų projektą įgyvendinimo Kretingos rajono savivaldybė biudžeto lėšomis. Visa informacija http://skateparkai.lt/index.php/en/projektai/69-kretingos-skate-parkas

Rugpjūčio 12 dieną planuojamas BMX IR SKATE turnyras. Sekite naujienas!!!

2015-07-30

Išsamesnė informacija čia.

2015-07-24

 

Jaunimas kaime nėra atskira jaunimo grupė, tik kartais lokaliai apribota, tačiau tokia pat aktyvi, turinti poreikius veikti. Paskutinę birželio dieną daugelio mokymų jaunimui autorė ZigmantėČiakaitė atviroje jaunimo erdvėje sukvietė jaunus žmones ir su jais dirbančius įvairių sričių specialistuspažvelgtiį galimybes kitaip. Dažnai bendruomenių jaunimas užsikabina už žodžių ,,iniciatyva“ ir ,,pameta“ tikrų iniciatyvų esmę. Iniciatyvą reikia ne tik sugalvoti, bet ir įvykdyti iki galo, ieškoti finansinių šaltinių, kurie padėtų įgyvendinti sumanymus. Kaip, su kuo ir kur – apie visa tai kalbėjo Zigmantė, skatindama diskutuoti ir pasisakyti dalyvius.

2015-05-07

Gegužės 7 d. Vilniuje nacionalinio Europos jaunimo savaitės renginio metu jauni žmonės dalyvavo teminėse darbo grupėse apie Lietuvos jaunimo politiką, Europos Sąjungos programą „Erasmus+“, bandė rasti atsakymą į šių dienų aktualų klausimą – „Kokios patirties reikia sėkmingam įsitvirtinimui darbo rinkoje?“ Taip pat išbandė savo žinias dalyvaudami Europos egzamine. Renginio metu įmonės „Visionary Analytics“ tyrėja Lina Vosyliūtė  pristatė įžvalgas apie jaunų žmonių dalyvavimą darbo rinkoje, o įkvėpimu veikti dalinosi muzikantas ir kūrėjas Jurgis Didžiulis.

2015-04-10

Laikraščio „Švyturys“ fotografija

Balandžio 8 d. slaptu balsavimu jaunimas išsirinko savo atstovus į savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. Šią tarybą sudaro 8 asmenys: 4 jaunimo organizacijų atstovai ir 4  savivaldybės administracijos ar savivaldybei pavaldžių įstaigų atstovai. Sudėtis bus patvirtinta balandžio 30 d. savivaldybės tarybos sprendimu. Jaunimui atstovaus Laurynas Puidokas, Brigita Barkauskaitė, Irma Vilutytė ir Gabrielė Kalniškytė.

2015-03-02

Kviečiame visus visus visus atvykti kovo 10 d. 16.00 val. Į Kretingos kultūros centro šokių salę, kurioje vyks iškilmingas ,,Jaunimo apdovanojimai  2014“ renginys.

Jūsų laukia šio renginio siena, ir nuolat besisukiuojanti  profesionali fotografė, tad nepraleiskite progos įsiamžinti. Renginio dalyvius pasitiks Kretingos Meno mokyklos mušamųjų instrumentų skyriaus vyrukai ir mergina, puikiai išmanantys ritmą ir tuo keliantys atėjusiųjų nuotaikas. Nominantų ovacijas papildys kultūros centro smagi grupė ,,Kitep“. Renginį ves... O tai tegu lieka paslaptyje.

Pages