AŠ UŽ LIETUVĄ

 

Kviečiame pilietiškus žmones, socialiai atsakingas įmones ir aktyvias bendruomenes interneto svetainėje „Aš už Lietuvą!" pasirinkti vieną iš šimtų įdomių veiklų.

Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!" pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. 

Šio projekto partneriai yra kelios dešimtys nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių.

Galite vedžioti beglobius šunis, šukuoti kates, mokytis karinės maskuotės ir ginti Lietuvą, žaisti krepšinį su nuteistaisiais, mokytis programuoti kartu su vaikais, vesti senelius į Šv. Mišias, bendrauti blusturgiuose ir švęsti kaimynų dieną.

Pilietiškumas dar niekada nebuvo toks paprastas ir smagus!

Darbus Lietuvai galima rinktis pagal miestus, pomėgius, amžių, masiškumą ar net nuotaiką. Sąraše greta linksmų veiklų rikiuojasi rimtos, intelektualius  užsiėmimus  papildo sportiniai ar net kariniai. Turite savų idėjų kaip galite gražinti šalį? Projekto svetainėje taip pat galima siūlyti savo idėjas ir pakviesti jas įgyvendinti savanorius!

Lietuvoje yra daug iniciatyvių žmonių, norinčių ir galinčių daryti gerus darbus. Siekiame juos suvienyti, paskatinti ir padėti padaryti daugiau. Tikimės, kad idėja padovanoti gerą darbą Lietuvai taps gražia ir prasminga tradicija.

Šiandien „Aš už Lietuvą!" kviečia rinktis gerą darbą savo šaliai ir padovanoti jį gegužės 27-ąją.

Išsirinkite veiklą ir registruokite save bei savo kolegą pasirinktom veiklom jau dabar:

http://asuzlietuva.lt

Pasinaudokite proga ir parodykite savo partneriams ir klientams, jog jūsų įmonė yra pilietiška ir socialiai atsakinga!  „Užkrėskite“  pilietiškumo virusu ir savo aplinką.

Jūsų organizacija gali:

a) registruoti veiklą;

b) registruotis ir dalyvauti jau paskelbtose veiklose;
c) pasidalinti žinia apie „Aš už Lietuvą“ projektą  savo internetiniame puslapyje ir socialiniuose kanaluose (Facebook/Instagram su prierašu #AšužLietuvą )

padovanok_darba_lietuvai.jpg

Jeigu turėsite klausimų ar neaiškumų, skambinkite projekto administratorei, Astai Mukienei, tel. 864776180 arba rašykite el. paštu asta@asuzlietuva.lt