Žinau, ką renku

Jaunimo politikos stebėsenos iniciatyva „Žinau, ką renku“ atnaujina savo veiklą ir kviečia prisijungti jaunus žmones iš visos Lietuvos prie 2016 m. rugsėjo-spalio mėn. vyksiančių rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą stebėsenos.

Ši nešališka jaunimo iniciatyva siekia skaidrios politikos Lietuvoje ir didesnio politikų atskaitingumo rinkėjams, taip pat ilgalaikio dialogo tarp politikų ir visuomenės, ypač jaunų žmonių, bei rinkėjų informuoto pasirinkimo rinkimuose. Tuo tikslu sukurta virtuali tiesioginio politikų ir rinkėjų bendravimo platforma www.zinaukarenku.lt ir organizuojami gyvi susitikimai bei diskusijos su politikais.
Pradžioje iniciatyvos savanoriams bus surengti specialūs seminarai, kuriuose bus apmokyti kaip stebėti kandidatus, organizuoti debatus su politikais ir įtraukti bendruomenę.
Ką veiks iniciatyvinės grupės nariai po mokymų?

·         Suburs bendraminčių komandą savo miestuose, kuri padės įgyvendinti rinkiminę stebėseną,

·         Organizuos ir dalyvaus susitikimuose su politikais,

·         Organizuos iniciatyvos pristatymus savo bendruomenėse,

·         Organizuos ir vykdys viešą komunikaciją apie rinkimus

·         Po rinkimų stebės politikų priešrinkiminių pažadų įgyvendinimą,

·         Prisidės prie tiesioginio bendravimo su politikais platformos www.zinaukarenku.lt administravimo​

Prisijungę prie iniciatyvos jaunuoliai vertingų pažinčių, tiesiogiai bendraudami su kandidatais, žurnalistais, ekspertais, pagerins savo supratimą ir žinias apie politinius procesus, įgaus gebėjimų komunikacijos, viešojo kalbėjimo, renginių organizavimo, darbo komandoje, informacinių technologijų ir kitose srityse.
Norintys prisijungti turėtų užpildyti savanorio anketą www.zinaukarenku.lt/prisijunk-2016
Esant klausimų apie iniciatyvą rašykite ausrine@zinaukarenku.lt