Skelbiami JAUNIMO APDOVANOJIMAI 2016

Kasmetiniai, tradiciniai ir laukiami JAUNIMO APDOVANOJIMAI 2016

Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba kviečia teikti kandidatus iki šių metų vasario 15 d. šiems apdovanojimams gauti:

Jaunimo lyderis 2016 - jaunas žmogus (14-29 m.), pasižymintis gebėjimu telkti jaunimą, organizuoti, inicijuoti ir įgyvendinti idėjas, savo pavyzdžiu įkvėpti kitus, paskatinti jaunimą siekti tikslų.

Jaunimo darbuotojas 2016 - asmuo, dirbantis bet kurioje srityje su jaunimu, gebantis burti, skatinti ir padėti jaunimui įgyvendinti sumanymus. 

Jaunimo organizacija 2016 - jaunimo ar su jaunimu dirbanti nevyriausybinė organizacija, telkianti jaunus žmones prasmingai veiklai, skatinanti savanorystę, pilietiškumą ir aktyvų dalyvavimą visuomenės gyvenime.

Jaunimo iniciatyva 2016 - jaunų žmonių iniciatyva (renginys, akcija, programa, projektas), įgyvendinta tik jaunų žmonių pastangomis ir pasiekusi puikių rezultatų.

Jaunimo renginys 2016 - renginys, organizuojamas paties jaunimo (gali būti ir suaugusiųjų pagalba), patrauklus, ugdantis jaunimą ir skatinantis jaunimą įsitraukti į savanoriškas veiklas, įgyvendinti idėjas bei  prasmingai leisti laisvalaikį.

Teisę teikti kandidatus nominacijai turi:

·         jaunimo ir su jaunimu dirbančios nevyriausybinės organizacijos;

·         Kretingos rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorius;

·         juridiniai asmenys;

·         Lietuvos piliečiai.

Siūlant kandidatą apdovanojimui gauti, užpildoma forma http://www.kretingosjaunimas.lt/node/488

Nominantų atranka bus skelbiama viešuoju balsavimu bei rezultatai tvirtinami vadovaujantis Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nutarimu.

 Apdovanojimai ir padėkos bus įteikti renginyje ,,Jaunimo apdovanojimai 2016“ šių metų kovo 9 d. 18.00 val. Kretingos muziejaus Žiemos sode.