Kas nusipelno jaunimo ,,patiktukų“ už 2017 metus? Siūlykite...

Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba skelbia kandidatų teikimą  ,,Jaunimo apdovanojimai 2017“ nominacijoms gauti.

Skelbiamos 6 nominacijos:

Jaunimo lyderis 2017 - jaunas žmogus (14-29 m.), pasižymintis gebėjimu telkti jaunimą, organizuoti, inicijuoti ir įgyvendinti idėjas, savo pavyzdžiu įkvėpti kitus, paskatinti jaunimą siekti tikslų);

Jaunimo darbuotojas 2017 - asmuo, dirbantis bet kurioje srityje su jaunimu, gebantis burti, skatinti ir padėti jaunimui įgyvendinti sumanymus.

Jaunimo iniciatyva 2017 - jaunų žmonių iniciatyva (renginys, akcija, programa, projektas), įgyvendinta tik jaunų žmonių (be suaugusių asmenų) pastangomis ir pasiekusi puikių rezultatų.

Jaunimo organizacija 2017 - jaunimo ar su jaunimu dirbanti nevyriausybinė organizacija, telkianti jaunus žmones prasmingai veiklai, skatinanti savanorystę, pilietiškumą ir aktyvų dalyvavimą visuomenės gyvenime.

Jaunimo renginys 2017 - renginys, organizuojamas paties jaunimo (gali būti ir suaugusiųjų pagalba), patrauklus, ugdantis jaunimą ir skatinantis jaunimą įsitraukti į savanoriškas veiklas, įgyvendinti idėjas bei  prasmingai leisti laisvalaikį. 

Jaunimo draugas 2017 - privatus asmuo arba įmonė, padedanti jaunimo organizacijai ar jaunimui įgyvendinti iniciatyvas, projektus ir kitus sumanymus, teikiant finansinę, konsultacinę bei kitą pagalbą

Kas buvo sumaniausi, iniciatyviausi, supratingiausi 2017 metais dirbant su jaunimu? Kokie lyderiai ir jų sumanymai papirko inovatoriškumu, sužavėjo netikėtumu ir jaunatviškumu?

Teikti paraiškas gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Siūlymai laukiami iki 2018 m. sausio 20 d. (įskaitytinai), užpildant šią formą http://kretingosjaunimas.lt/content/kandidatu-teikimas-jaunimo-apdovanojimai-2017-nominacijoms-gauti

Iškilus klausimams ar susidūrus su formos pildymo nesklandumais, prašytume susisiekti su jaunimo reikalų koordinatore Diana Garjoniene 8 610 67605 arba diana.garjoniene@kretinga.lt

Apie renginį ,,Jaunimo apdovanojimai 2017“ bus informuota viešai.