Tokia buvo jaunimo informacinė mugė

Kas atėjo, rado tai, ką tikėjosi rasti, o gal net susidūrė su tuo, ko visiškai nesitikėjo.  Mugė buvo skirta pasigirti, pamatyti, sustoti ir stebėtis, jeigu yra kuo. 

Prie Lietuvos moksleivių sąjungos nutyso eilė norinčiųjų įsitraukti šį organizacijos veiklą. Prie Menų palėpės būriavosi mažieji mugės lankytojai - puošėsi veidus piešiniais, fotografavosi rėmuose, kol jų mamos ir tėčiai mąstė, kokia veikla tiktų jų vaikams. Pranciškoniškoji jaunimo tarnyba  skelbė Alfa kurso registraciją, dalino aromatingas dovanas, o brolis pranciškonas Adomas mielai bendravo su lankytojais.

Suaugusiųjų ir jaunimo centro Atviros erdvės organizatoriai populiarino erdvę. Lietuvos skautai išskirtinai traukė dėmesį savo apranga ir veikla, juk skautas - gyvenimo būdas. Salantų gimnazijos iniciatyvių mokinių klubas aktyviai dalyvavo visose sportinėse varžybose ir lenkė savo varžovus. Pažįstamas iš TV ekrano policijos šuo Amsis linksmino ne tik mažuosius, bet ir vyresniuosius mugės lankytojus. Smagią jo draugiją papildė jaunieji policijos rėmėjai, kurie siūlė išbandyti antiriaušinę amuniciją - liemenę, šalmą ir lazdą. Nepralenkiamas ir patrauklus stendas puikavosi pas Krašto apsaugos Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 306  kuopos vyrus. Ginklų paroda, informacija apie karinius bazinius mokymus ir jų privalumus patraukė ne tik vaikinų, bet ir merginų dėmesį.

Vyko kvadrato varžybos su „puponautu“, pergalingas estafetes pasiekė ištvermingiausi, akies taiklumą ir rankos miklumą buvo galima išbandyti šaudant iš lanko.

Šventėje būgnais grojo Karolina, Domantas, Ugnius ir Dovydas Jonas. Salantų gimnazijos tautinių šokių grupė trepsėjo Liuoksinį. Eglė Misiukevičiūtė ragino visus dalyvauti atviroje šokio pamokoje.

Koncertavusi Can‘t reach grupė sulaukė savo gerbėjų antplūdžio. Diskoteka prasidėjo ir baigėsi be ...didelio dėmesio, nes jaunimas tuo metu „sirgo“ už Lietuvos krepšininkus.

Tokia buvo jaunimo informacinė mugė. Buvai? Košę valgei? Jei praėjai - bus kitąmet...